BNP Paribas świętuje polski sukces w tenisie przez obniżenie marż kredytów

  • 23 Paź 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
W ofercie znalazły się kredyty hipoteczne z oprocentowaniem od 1,93% i marżą niższą o 0,1% dla minimalnej kwoty 100 tys. zł. Wniosek można złożyć do końca października, a umowę zawrzeć do końca listopada.
BNP Paribas świętuje polski sukces w tenisie przez obniżenie marż kredytów

„We Are Tennis” – kampania grupy BNP Paribas

Bank od lat wspiera tenis – był nawet partnerem niedawnego wielkoszlemowego turnieju Roland Garros. Teraz z okazji tego wydarzenia przygotował specjalną ofertę kredytu hipotecznego, gdzie marża jest obniżona o 0,1%, a prowizja może wynieść nawet 0 zł. Oprocentowanie jest zmienne i wynosi 1,93% w skali roku przy RRSO 2,50%. Minimalna kwota kredytu to 100 tys. zł, z czego 15% może być przeznaczone na dowolny cel. Dostępne są też ubezpieczenia. Bank dopuszcza karencję w spłacie kredytu, łączenie celów kredytowania oraz refinansowanie środków zainwestowanych w nieruchomość w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Kto może skorzystać? Oferta kierowana jest do klientów, którzy mają lub założą Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową. Dodatkowe warunki to zapewnienie regularnych wpływów w wysokości 2500 zł miesięcznie przez cały okres kredytowania oraz wykupienie ubezpieczenia nieruchomości – najlepiej za pośrednictwem BNP Paribas, bo wtedy marża zostanie obniżona o 0,1 p.p. Aby skorzystać, należy wypełnić wniosek i złożyć go do 31 października, a umowę podpisać do 30 listopada 2020 r.

Ile to kosztuje?

Zakładając, że klient chce wziąć kredyt hipoteczny na kwotę 240 tys. zł na okres 25 lat, przy czym wartość nieruchomości to 300 tys. zł, to opłaty będą następujące:

  • dla kredytu z niską marżą – rata 1152,25 zł miesięcznie, prowizja 0,00%, oprocentowanie 2,33%, oferta zawiera ubezpieczenie na życie;        
  • kredyt z pakietem ubezpieczeń na życie lub od utraty pracy – rata 1206,51 zł miesięcznie, prowizja 0,00%, oprocentowanie 2,13%;
  • oferta standardowa – rata 1154,40 zł miesięcznie, prowizja 2,00%, oprocentowanie 3,13%, brak ubezpieczenia.           

Skorzystaj z kalkulatora zdolności kredytowej i oblicz swoją zdolność >>

Miesięczny koszt dla oferty standardowej jest więc porównywalny do kredytu z niską marżą, gdzie jest zawarte ubezpieczenie. Szczegółowe warunki oferty mogą się różnić w zależności od zdolności kredytowej klienta. Zmienna będzie też maksymalna kwota. Na stronie banku znajduje się kalkulator, który ułatwi dopasowanie odpowiedniej raty i okresu kredytowania. Są też wszystkie potrzebne dokumenty.

Wniosek składa się wraz z wymaganymi dokumentami w oddziale. Tam też dochodzi do podpisania umowy i złożenia dyspozycji wypłaty.

Dodano:
23 Paź 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły