Specjalna oferta dla kibiców w PKO. Załóż konto, dobierz Oficjalną Kartę Ekstraklasy i korzystaj z pakietu w CANAL+ przez pół roku

  • 22 Paź 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Wniosek o założenie rachunku można złożyć zdalnie. Promocja trwa od 21 września do 30 listopada lub do wcześniejszego wyczerpania puli 1000 nagród, choć bank może zwiększyć liczbę pakietów w trakcie trwania oferty.
Specjalna oferta dla kibiców w PKO. Załóż konto, dobierz Oficjalną Kartę Ekstraklasy i korzystaj z pakietu w CANAL+ przez pół roku

Warunki promocji

Aby otrzymać voucher, który pozwoli na dostęp do pakietu Sport lub Film, należy wejść na stronę promocji i wybrać swój klub (przy pominięciu tej czynności warunek promocji pozostanie niespełniony!). Lista znajduje się na dole i obejmuje takie miejscowości jak: Poznań, Bielsko-Biała, Gliwice, Szczecin, Płock, Wrocław, Białystok, Lubin, Częstochowa, Zabrze, Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Mielec. Po wskazaniu jednego z nich pojawi się pytanie o pakiet. Następnie trzeba wypełnić formularz z danymi osobowymi i kontaktowymi oraz zaznaczyć zgody marketingowe, by założyć Konto za Zero wraz z kartą. Wniosek powinien być wysłany w terminie promocji. Dodatkowo w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o otwarcie i prowadzenie konta należy wykonać min. trzy transakcje bezgotówkowe kartą.

Nagroda zostanie wysłana w formie SMS-a lub maila podanego we wniosku o założenie konta w ciągu miesiąca od spełnienia warunków. Powinna być zrealizowana do 30 czerwca 2021 r. w oficjalnym serwisie Canal+ OTT. Oferta nie wiąże się z innymi promocjami w PKO BP.

Weź udział w promocji i odbierz dostęp do CANAL+ na pół roku >>

PKO Konto za Zero i Oficjalna Karta Ekstraklasy– opłaty

Rachunek wiąże się z następującymi kosztami:

  • 0 zł za prowadzenie konta osobistego (8 zł miesięcznie bez karty płatniczej),
  • 0 zł za wypłaty kartą z aktywną funkcją wielowalutową (bez niej obowiązuje opłata za przewalutowanie) we wszystkich bankomatach za granicą (operatorzy bankomatów wciąż mogą pobierać opłaty za korzystanie),
  • 0 zł za wypłaty BLIK-iem we wszystkich bankomatach w kraju.

Opcjonalnie (nie tylko do Konta za Zero) można złożyć wniosek o Oficjalną Kartę Ekstraklasy z wizerunkiem ogólnym lub w barwach wybranej drużyny. Do wyboru są grafiki Górnika Zabrze, Jagiellonii Białystok, Lecha Poznań, Lechii Gdańsk, Legii Warszawa, Piasta Gliwice, Pogoni Szczecin, Śląska Wrocław, Wisły Kraków, Wisły Płock, Zagłębia Lubin, Rakowa Częstochowa, Cracovii, PGE FKS Stali Mielec, Warty Poznań oraz TS Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Karta ma funkcję wielowalutową. Da się ją podpiąć do 11 kont: jednego osobistego w PLN i wielu kont walutowych w EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HRK, HUF. Umożliwia płatności zbliżeniowe i obsługę w kanałach zdalnych. Dostępna jest też usługa cashback – do 300 zł dla Visy i do 500 zł dla karty Mastercard.

Opłata za wydanie karty z wizerunkiem klubu wynosi 14,90 zł. Prowadzenie kosztuje 0 zł miesięcznie, jeśli posiadacz wykonał transakcje bezgotówkowe (z wyjątkiem przelewów) na łączną kwotę min. 300 zł. Bez spełnienia tego warunku opłata to 8 zł.

Dodano:
22 Paź 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły