Wyjątkowa promocja w BNP Paribas dla fanów sportu

  • 22 Paź 2020
  • 4 min. czytania
  • Komentarze(0)
Co tym razem przygotował Bank BNP Paribas dla klientów, którzy chcą założyć Konto Otwarte na Ciebie? Bank wymyślił bardzo sportową promocję! Do zgarnięcia jest nawet 350 zł w formie bonów do Decathlonu, a dodatkowo jeszcze piłka tenisowa. Przyda się tym, którzy planują rozpocząć regularne treningi. Sprawdź, jak zdobyć nagrody.
Wyjątkowa promocja w BNP Paribas dla fanów sportu

Na fali sukcesu Igi Świątek tenis na pewno zyska w Polsce grono nowych pasjonatów. Bank BNP Paribas postanowił to wykorzystać i przygotował promocję konta osobistego, która pomoże wyposażyć się w niezbędny do treningów sprzęt w sieci sklepów Decathlon. Oczywiście premię w wysokości 350 zł można wydać na cały asortyment sklepu, niekoniecznie związany z tenisem.

Warto się jednak pospieszyć, bo oferta jest limitowana i nagrodzonych zostanie pierwszych 750 osób, a sama promocja trwa tylko do 28 października 2020 r.

Promocja dla nowych klientów. Kto więc może z niej skorzystać?

W promocji BNP Paribas „Krótka piłka” mogą wziąć udział tylko nowi klienci banku, czyli tacy, którzy w ciągu ostatnich 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku osobistego w BNP Paribas.

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich.

Krótka piłka – tak można określić zasady nowej promocji, bo są naprawdę łatwe

Aby skorzystać z limitowanej promocji BNP Paribas trzeba:

1. Do 28.10.2020 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji. Podczas rejestracji trzeba podać imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz swój PESEL. Nie można zapomnieć o zaakceptowaniu wymaganych zgód marketingowych, aby bank mógł się później kontaktować w sprawie spełnienia warunków i przyznania nagród.

2. Potwierdzić swoją rejestrację w promocji poprzez otrzymaną wiadomość e-mail na adres, który wskażesz w formularzu. Następnie również do 28.10.2020 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą.

3. Do 13.11.2020 r. podpisać umowę o konto zdalnie lub za pośrednictwem kuriera. Weryfikacja odbywa się przez system Autenti, za pośrednictwem unikalnego kodu SMS.

Zobacz, jak wygląda zdalne otwieranie konta w BNP Paribas >>

4. Aby zgarnąć pierwszy e-bon o wartości 150 zł do Decathlon i piłkę tenisową w prezencie w listopadzie musisz:

  • wykonać min. jeden przelew przez bankowość internetową lub mobilną
  • oraz wykonać min. 5 płatności BLIK o dowolnej wartości.

5. W grudniu spełnij te same warunki co w listopadzie, a otrzymasz kolejny voucher o wartości 100 zł.

6. O przyznaniu nagród bank poinformuje Cię za pośrednictwem wiadomości e-mail do 18 stycznia 2021 r., a sam kod bonu otrzymasz w wiadomości SMS na numer telefonu wskazany podczas rejestracji w promocji. Bank poprosi Cię też o wskazanie adresu pod który ma przesłać nagrodę materialną, czyli piłkę tenisową.

7. Jeśli dodatkowo w styczniu wykonasz kolejne 5 transakcji BLIK i zlecisz min. jeden przelew przez aplikację mobilną lub bankowość internetową, to w lutym otrzymasz jeszcze trzeci bon do Decathlon o wartości 100 zł.

W sumie możesz zgarnąć trzy bony o łącznej wartości 350 zł i oczywiście piłkę w gratisie.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie w nowej promocji >>

Jakie jest Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas?

Konto Otwarte na Ciebie jest jedną z lepszych propozycji kont na rynku, ponieważ rachunek można łatwo dopasować do swoich potrzeb. Bank oferuje Konto Otwarte na Ciebie w trzech wariantach – każdy z inną kartą. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient sam decyduje, na czym najbardziej mu zależy i za co chce płacić.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

z Kartą Otwartą na Dzisiaj

z Kartą Otwartą na eŚwiat

z Kartą Otwartą na Świat

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0 zł

0 zł

0 zł

Miesięczna opłata za użytkowanie karty

0 zł / 3 zł 1

6 zł

10 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów w Polsce

0 zł / 5 zł 2

0 zł

0 zł

Opłata za przelew internetowy

0 zł

0 zł

0 zł

Komu dedykowane jest konto?

Dobre konto na co dzień

Dla aktywnych w sieci

Dla podróżujących

Dodatkowe korzyści

-

Ubezpieczenie „Cyber Pomoc”

Ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży

Płatności mobilne

Apple Pay, Google Pay, BLIK

1) Możliwość uniknięcia opłaty za kartę. Wystarczy w danym miesiącu wykonać min. 1 transakcję kartą (lub Apple Pay, Google Pay). Konto jest też darmowe dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat.
2) Darmowe wypłaty z bankomatów Banku BNP Paribas i Planet Cash oraz jeśli klient nie ukończył 26 lat. W pozostałych przypadkach prowizja za wypłatę z bankomatu wynosi 5 zł.

Ważne dokumenty:

Regulamin promocji „Krótka piłka”
Tabela Opłat i Prowizji BNP Paribas

Dodano:
22 Paź 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły